۶ دقیقه
لیپو ویزر بازو

لیپو ویزر بازو

آنچه می خوانید...

بازو قسمتی از بدن است که معمولاً رسوبات چربی در آن جمع می شود. هنگامی که چربی در آن قسمت از بدن جمع می‌شود، بازوها ممکن است بزرگتر به نظر برسند و متناسب با بقیه بدن نباشند و منجر به خجالت افراد شوند. اگرچه ورزش می تواند یک راه حل عالی باشد، اما ممکن است برای برخی کافی نباشد زیرا بدن می تواند در برابر این تلاش مقاومت نشان دهد.

اگر شما هم در همین شرایط هستید و بازوهایتان خاصیت ارتجاعی پوستی خوبی دارند، بهتر است لیپوساکشن بازو انجام دهید. لیپوساکشن بازو در خلاص شدن از شر چربی و شکل دادن به آن برای رسیدن به ظاهری متناسب می تواند بسیار مفید باشد. اما همیشه مهم است که انتظارات واقع بینانه در مورد تأثیرات این روش لاغری داشته باشید.

لیپوساکشن بازو با دستگاه ویزر
لیپوساکشن بازو با دستگاه ویزر

در اینجا موارد مهمی وجود دارد که ممکن است قبل از انجام لیپوساکشن بازو در نظر بگیرید:

در هر روش لیپوساکشن، همیشه جای زخم در محل هایی که برش هایی برای وارد کردن کانول برای لیپوساکشن ایجاد می شود، وجود دارد. ولی در لیپو ویزر بازو پزشک مطمئن می شود که برش ها را در مکان های نامحسوس مانند زیر بغل قرار دهد تا حد امکان آنها را پنهان کند. آنها همچنین با گذشت زمان محو می شوند.

ممکن است در محل لیپو ویزر بازو ظاهری برآمدگی وجود داشته باشد. نتایج لیپوساکشن بازو ممکن است دائمی نباشد زیرا زمانی که بیمار پس از جراحی وزن اضافه می کند، چربی همیشه می تواند به محل بازگردد.

نتایج لیپو ویزر بازو ممکن است کمتر از آن چیزی باشد که انتظار دارید. با انتخاب یک جراح پلاستیک واجد شرایط با تجربه در لیپو ویزر بازو، می توان نتایج را تا حد امکان افزایش داد. از طریق تماس با شماره 09153107122 دکتر ارژنگ قهرمانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، درخواست مشاوره کنید و انتظارات خود را با او در میان بگذارید.

ویزر لیپو یک روش تخصصی شامل جراحی پلاستیک است. هدف اصلی، حذف چربی اضافی از بدن شماست. لیپوساکشن با نام های کانتورینگ بدن و لیپوپلاستی نیز شناخته می شود. یکی از محبوب ترین روش ها برای جراحی زیبایی پیکرتراشی، ویزر لیپو است.

مزایا ویزر لیپو به طور کلی

لیپوساکشن فرم بدن شما را بهبود می بخشد. می توانید لیپوساکشن را در ناحیه شکم، بازوها، پشت، ران، گردن و سایر قسمت های بدن انجام دهید.

ویزر لیپو بهترین گزینه برای افرادی است که نمی توانند چربی اضافی بدن خود را با رژیم غذایی و ورزش حذف کنند.

لیپو ویزر بازو چیست؟

لیپو ویزر بازو شامل برداشتن چربی غلیظ از بازوهای شما است. تحقیقات نشان می‌دهد که چند عامل مانند افزایش یا کاهش وزن، افزایش سن و شرایط خاص سلامتی می‌توانند باعث شوند که بازوهای شما شکل سفت خود را از دست بدهند.

همچنین، از بین بردن چربی اضافی بازوها از طریق برنامه های غذایی و تمرینات سخت است. در نتیجه، بازوهای شما آویزان می شوند و به تنهایی بهبود نمی یابند.

افتادگی ظاهر مشکل بسیاری از افراد است. در این راستا به سراغ لیپو ویزر بازو می روند که بهینه ترین راه حل برای از بین بردن این چربی هاست.

بنابراین، اگر می خواهید بازوهای خود را فرم دهید و آنها را سفت کنید، ویزر لیپو کار را با دقت و بدون آسیب رساندن به عضلات شما انجام می دهد. جالبتر اینکه دوره نقاهت بعد از عمل لیپو ویزر سریع و راحت است، به خصوص در بازوها.

لیپو ویزر بازو برای افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود. برای این روش، پوست و استخوان های شما باید در شرایط خوبی باشند.

همچنین، لیپو ویزر بازو برای زنان باردار یا شیرده مناسب نیست. اگر سلامت شما مستعد بیهوشی است، این روش برای شما مناسب نیست. افرادی که مستعد عفونت پوست هستند نیز نباید به طور کلی برای ویزر لیپو مراجعه کنند.

در نهایت، بهبود ظاهر فیزیکی به همراه نتایج طولانی مدت برای بیماران ضروری است و این را به یکی از بهترین تکنیک ها برای حذف چربی های اضافی و خوش فرم شدن تبدیل می کند.

دکتر ارژنگ قهرمانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی دانشگاه تهران (TUMS)
رتبه اول N.B.E* جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی، شهریور 98
جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی، شهریور 93
پزشکی عمومی دانشگاه مشهد، فروردین 87

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *