لوگو دکتر ارژنگ قهرمانی
لیپوساکشن گردن

لیپوساکشن گردن

آنچه می خوانید...

هدف لیپوساکشن گردن حذف چربی اضافی سطحی و یا عمقی از ناحیه گردن است. این عمل جراحی زیبایی صورت شامل برداشتن چربی گردن برای بازسازی زاویه گردن و هماهنگ کردن حجم ها است. آیا می خواهید با بهره مندی از بهترین مراقبت با بهترین قیمت، حجم چربی قابل مشاهده را از گردن خود حذف کنید؟ با ما همراه باشید تا تمام مزایای لیپوساکشن گردن را بدانید.

مراحل انجام لیپوساکشن گردن چیست؟

قبل از عملقبل از انجام لیپوساکشن، اول یک جلسه مشاوره با بهترین جراح لیپوساکشن در تهران ترتیب داده می شود. این مشاوره به جراح این امکان را می دهد تا ناحیه مورد نظر را تجزیه و تحلیل کند. همچنین این قرار برای بیان خواسته های بیمار و توضیح تمام پارامترهای عمل توسط جراح ضروری است. برای توضیح دادن موارد منع مصرف احتمالی، معاینه قبل از عمل نیز لازم است.
روش لیپوساکشن گردنلیپوساکشن گردن تحت بیهوشی عمومی در اتاق عمل انجام می شود. این روش حدود 30 دقیقه طول می کشد. جراحی لیپوساکشن گردن از طریق میکرو کانول هایی که از طریق برش های بسیار ظریف در چین های طبیعی گردن وارد می شوند انجام می شود. میکرو کانول ها به یک سیستم مکش متصل هستند که اجازه می دهد تا چربی با حرکات رفت و برگشت از گردن خارج شود. برش ها با نخ های جذبی بخیه زده می شوند.
مراقبت های بعد از عملدوره بعد از عمل لیپوساکشن گردن خیلی دردناک نیست. ممکن است درد خفیفی احساس شود. برای تسکین آنها جراح برایتان داروهای مسکن تجویز می‌کند. تورم و کبودی گردن ممکن است تا چند هفته ادامه داشته باشد. باید از بانداژ فشاری استفاده شود.

هزینه لیپوساکشن گردن چقدر است؟

هزینه لیپوساکشن گردن بستگی به پزشک شما دارد. لیپوساکشن گردن نتایج بسیار خوبی بر روی هارمونی صورت ارائه می دهد. اغلب، این عمل جراحی پلاستیک صورت با سایر روش‌های لیپوساکشن ترکیب می‌شود. ترکیب چندین روش باعث می شود تا در کل دوره نقاهت کمتری داشته باشید و در هزینه هایتان نیز صرفه جویی خواهد شد.

عوارض و خطرات

لیپوساکشن گردن خطرات و عوارض کمی دارد. ممکن است کبودی در گردن ظاهر شود. آنها گذرا هستند و فقط برای حدود ده روز باقی می مانند. تورم نیز تا چند هفته پس از عمل قابل مشاهده خواهد بود.

چرا لیپوساکشن گردن را پیش دکتر ارژنگ قهرمانی انجام دهیم؟

دلایل مختلفی وجود دارد که هزاران نفر برای انجام عمل جراحی پلاستیک خود به دکتر ارژنگ قهرمانی مراجعه می کنند. علاوه بر قیمت که یکی از مزیت های اولیه انجام لیپوساکشن گردن پیش دکتر قهرمانی است، کیفیت مراقبت و کیفیت امکانات نیز در انتخاب شما مهم است. دکتر ارژنگ قهرمانی در زمینه جراحی زیبایی تجربه زیادی دارد.

کلام آخر

لیپوساکشن گردن برای تغییر شکل کل ناحیه گردن ایده آل است. این روش جراحی زیبایی صورت می تواند چربی های ناحیه گردن را برای همیشه حذف کند و حالت کلی صورت را اصلاح کند.

دکتر ارژنگ قهرمانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی دانشگاه تهران (TUMS)
رتبه اول N.B.E* جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی، شهریور 98
جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی، شهریور 93
پزشکی عمومی دانشگاه مشهد، فروردین 87

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *