دکتر ارژنگ قهرمانی » پیکرتراشی بدن » قیمت ویزر لیپو در سال 1402 چقدر است؟
۵ دقیقه
قیمت ویزر لیپو چقدر است

قیمت ویزر لیپو در سال 1402 چقدر است؟

آنچه می خوانید...

هزاران مرد و زن سالانه انتخاب می‌کنند که جراحی ویزر لیپو را انجام دهند، که همین امر باعث شده است آن به یکی از محبوب‌ترین درمان‌های لاغری تبدیل شود. دکتر ارژنگ قهرمانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، جراحی با تجربه در زمینه انجام لیپوساکشن با دستگاه ویزر لیپو هستند. دستگاه ویزر برای انجام لیپوساکشن یکی از گران ترین دستگاه های پیکر تراشی است و انجام جراحی با این دستگاه بسیار تخصصی می‌باشد و هزینه عمل ویزر لیپو از دیگر روش ها بیشتر است. از همین رو جراحی که این عمل را انجام می‌دهد باید حتما متخصص باشد و تبحر ویژه ای در انجام ویزر لیپو داشته باشد. از آنجایی که این دستگاه، بهترین دستگاه برای لیپوساکشن است، در نتیجه نتایج عالی و خوبی را نیز ارائه می‌دهد و چون نتایج خیلی خوبی را ارائه می‌دهد، در نتیجه گران قیمت تر از سایر روش های انجام لیپوساکشن تمام می‌شود. به زبان ساده اگر قصد دارید با هزینه کم لیپوساکشن را انجام دهید، این روش جراحی لیپوساکشن مناسب شما نیست. اما اگر قیمت ویزر لیپو در سال 1402 الویت شما نیست و الویت اول شما گرفتن بهترین نتایج است، ویزر لیپو بهترین گزینه ای است که می‌توانید انتخاب کنید.

قیمت ویزر لیپو در سال 1402

ویزر لیپو یک روش عالی برای تقویت، پیکر تراشی و شکل دهی مجدد بدن شما است. با شکستن و از بین بردن سلول های چربی ناخواسته عمل می کند. هزینه انجام ویزر لیپو می تواند یک مورد مهمی در تصمیم گیری شما باشد، بنابراین ما این مقاله را گردآوری کرده ایم تا به شما در درک هزینه های مربوط به انجام ویزر لیپو کمک کنیم. در ادامه تمامی مواردی را که ممکن است در تعیین قیمت نهایی انجام ویزر لیپو نقش داشته باشند را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

هزینه انجام ویزر لیپو
هزینه انجام ویزر لیپو

قیمت ویزر لیپو در سال 1402 بسته به جایی که می‌روید و تعداد نواحی بدن که تحت درمان قرار می‌گیرند متفاوت است، همچنین قیمت به جراحی که برای شما انجام می‌دهد نیز بستگی دارد. هزینه لیپوساکشن معمولا مختص فرد خواهد بود و پس از مشاوره کامل با جراح، تمامی هزینه ها برآورد می‌شود و بهتون اطلاع داده می‌شود.

معمولا اگر ویزر لیپو در کلینیک خصوصی انجام شود، هزینه جراحی بیشتر خواهد بود. اما اگر در بیمارستان انجام شود، هزینه کمی معقول تر است.

انتخاب جراح برای انجام ویزر لیپو بسیار مهم است. اگر جراحی این عمل را بسیار گران قیمت انجام می‌دهد، دلیل بر این نیست که بهترین جراح است و همینطور زمانی که برای پیدا کردن بهترین جراح در مرورگر سرچ می‌کنید (بهترین جراح ویزر لیپو)، نتایج اولی که در صفحه اول نمایش داده می‌شوند نشان دهنده این نیستند که واقعا جراحان مجرب و حرفه ای هستند.

دکتر ارژنگ قهرمانی با سابقه چندین ساله و تعداد بیماران بالا، بهترین نتایج جراحی را به بیماران خود ارائه داده است.

قیمت ویزر لیپو در سال 1402 شامل چه مواردی می‌شود؟

هنگامی که هزینه ویزر لیپو به شما گفته می شود، همیشه این سوال را بپرسید که آیا هزینه اضافی وجود دارد که باید پرداخت شود؟

در ادامه مواردی ذکر شده که در تعیین هزینه عمل ویزر لیپو موثر است:

دستمزد جراح موثر بر هزینه عمل ویزر لیپو

دستمزد جراح متغیر است و بسته به تجربه جراح، تعداد نمونه کار و معروف بودن متخصص می‌تواند قیمت مناسب و یا خیلی زیاد باشد.

محل انجام جراحی

مکانی که جراحی ویزر لیپو انجام می‌شود، بسیار در تعیین قیمت نهایی موثر است. برای مثال اگر جراحی در کلینیک خصوصی انجام شود بسیار گران قیمت تر در میاید تا اگر در بیمارستان انجام شود.

محل مورد نظر برای درمان

بسته به هر قسمت از بدن شما که نیاز به جراحی دارد، ممکن است هزینه انجام ویزر لیپو متفاوت باشد.

همچنین هزینه دارو های بیهوشی و هزینه مراقبت های بعد از عمل شما نیز به قیمت نهایی ویزر لیپو اضافه می‌شود.

شما قبل از انجام جراحی با دکتر ارژنگ قهرمانی یک جلسه مشاوره خواهید داشت، که طی این جلسه دکتر به شما تمامی هزینه هایی را که باید پرداخت کنید را می‌گوید.

آیا هزینه عمل ویزر لیپو تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد؟

از آنجایی که جراحی ویزر لیپو یک عمل زیبایی است، هزینه های انجام این جراحی تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد.

در چه نواحی می توان ویزر لیپو را انجام داد؟

جراحی ویزر لیپو را می‌توان بر روی چانه، گردن، بالای بازوها، سینه مردان، شکم، پهلوها، بیرونی ران، داخل ران، زانو، قسمت بالایی پشت، کمر و چین باسن انجام داد.

برای نحوه پیدا کردن بهترین دکتر ویزر لیپو کلیک کنید.

هدف این درمان ایجاد یک تعریف واضح از عضلات است که از طریق پوست قابل مشاهده است. این روش درمانی نوین برای لیپوساکشن، با حداقل خطرات بهترین نتایج را به زیبا جویان عزیز ارائه می‌دهد. اما همانطور که در اول مقاله ذکر شد حجم زیادی از دریافت نتایج عالی به پزشک متخصص بستگی دارد. حتما در انتخاب پزشک خود برای انجام ویزر لیپو دقت کنید. دکتر ارژنگ قهرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی دانشگاه تهران (TUMS) با سابقه چندین ساله در جراحی لیپوساکشن، بهترین نتایج را به بیماران خود ارائه می‌دهد.

دکتر ارژنگ قهرمانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی دانشگاه تهران (TUMS)
رتبه اول N.B.E* جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی، شهریور 98
جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی، شهریور 93
پزشکی عمومی دانشگاه مشهد، فروردین 87

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *