دکتر ارژنگ قهرمانی » پیکرتراشی بدن » در کدام نواحی بدن می توان ویزر لیپو را انجام داد؟
۵ دقیقه
در کدام نواحی بدن می توان ویزر لیپو را انجام داد

در کدام نواحی بدن می توان ویزر لیپو را انجام داد؟

آنچه می خوانید...

دستگاه ویزر جدیدترین دستگاه برای انجام لیپوساکشن است. دستگاه ویزر با از بین بردن توده های چربی باعث می‌شود عضلات و ماهیچه های بدن شما کاملا مشخص شوند و بیشتر به چشم بیایند. یکی از نواحی بدن که بیشتر افراد قصد دارند آن را درمان کنند، لیپو ویزر بازو است. ما در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم که در چه نواحی از بدن شما می‌توانید عمل ویزر لیپو را انجام دهید.

ویزر لیپو بدن

ویزر لیپو برای گردن و چانه

یکی از ناحیه هایی که بسیاری از افراد می‌خواهند آن را درمان کنند و چربی اضافه آن را از بین ببرند، ناحیه گردن و چانه است. دکتر ارژنگ قهرمانی بیماران زیادی دارد که به دنبال از بین بردن چربی اضافه خود در قسمت چانه و گردن هستند. چربی اضافه موجود در این نواحی ممکن است از زیبایی ظاهر شما بکاهد و اعتماد به نفس شما را پایین بیاورد. لایه چربی در این ناحیه درست زیر پوست بالای گردن پلاتیسما قرار دارد. ویزر لیپو یک درمان عالی برای از بین بردن چربی اضافی قسمت گردن و چانه است که به بیماران کمک می‌کند تا با دقت متخصصان بتوانند سریعاً چانه و ناحیه گردن خود را دوباره زیبا سازی کنند و ویزر لیپو اغلب نتایج عالی را برای کل قسمت پایین صورت ارائه می‌دهد.

ویزر لیپو بازو

ویزر لیپو یک درمان عالی برای درمان و از بین بردن چربی های اضافی موجود در بازوها و ران است. درطی انجام ویزر لیپو برای بازو ها و ران، نواحی سرسخت چربی از بین رفته و شکل ماهیچه هابیشتر از قبل قابل مشاهده خواهد بود. به طور کلی بازو ها و ران شما ظاهری مناسب و سفت خواهند داشت.

ویزر لیپو برای کوچک کردن سینه آقایان

ویزر لیپو یک درمان موثر برای آن دسته از مردانی است که سینه های خیلی بزرگی دارند و در مقابل از انجام دادن جراحی ژنیکوماستی هراس دارند. ویزر لیپو باعث می‌شود به علاوه کم شدن حجم سینه، عضلات سینه شما مشخص شود. این روش بسیار کم تهاجمی تر از برداشتن چربی با جراحی است و همچنین در اکثر موارد می تواند نتایج موثر و همینطور فوری را ارائه دهد.

ویزر لیپو برای کمر

افزایش وزن می‌تواند در تمام نواحی بدن اتفاق بیفتد و توده های چربی در هر جایی از بدن جمع شود. بسیاری از بیماران در پشت خود دارای اضافه وزن هستند که از بین بردن آنها ممکن است بسیار چالش برانگیز باشد. اطراف قسمت بالایی پشت شامل کتف است که توده چربی ممکن است در آن جا جمع شود، چربی زیر کتف که در آن رول های چربی در زیر بند سوتین دیده می شود، چربی زیر بغل پشتی، چربی اطراف زیر بغل است. چربی موجود در بالای باسن و پهلو ها. ویزر لیپو یک روش عالی برای کمک به هدف قرار دادن چربی اضافی در پشت است که در نتیجه ظاهری زیباتر و عضلانی ایجاد می‌کند.

ویزر لیپو برای شکم

ویزر لیپو برای ناحیه شکم در مقایسه با روش‌های جراحی مانند لیپوماتیک گزینه‌ای کم تهاجمی‌تر است. اگر مشکل شما به جای افتادگی پوست، چربی اضافی است، ویزر لیپو می‌تواند نتایج قابل توجهی را برای کانتورینگ بدن ارائه دهد که منجر به لطیف‌تر و زیبا تر شدن بدن می‌شود.

ویزر لیپو شکم آقایان

شکم بزرگ ناحیه محبوبی است که بیماران مرد برای آن درخواست درمان می‌کنند. ویزر لیپو برای مردانی که مایلند به کاهش نواحی چربی روی شکم خود که با ورزش و رژیم غذایی نتوانسته اند آن ها را از بین ببرند، گزینه ایده‌آلی است. ویزر لیپو همچنین می‌تواند ظاهری ورزشی و عضلانی ایجاد کند که چربی‌های سطحی و عمیق را که گروه‌های عضلانی را احاطه کرده‌اند، از بین می‌برد تا ماهیچه‌های زیرین بیشتر به چشم بیایند.

ویزر لیپو برای پهلوها

از بین بردن چربی اضافی موجود در پهلوها می تواند بسیار دشوار باشد و اغلب با ورزش و رژیم غذایی نمی‌توان چربی های پهلو را از بین برد. ویزر لیپو یک درمان موثر و در عین حال کم تهاجمی برای از بین بردن چربی های پهلو است.

ویزر لیپو برای چین و چروک باسن

برخی از بیماران متوجه می‌شوند که قسمت‌های سرسخت چربی تمایل دارند پایین تنه‌شان را هدف قرار دهند، به ویژه چین‌خوردگی باسن. ویزر لیپو یک درمان بسیار موثر برای از بین بردن چین و چروک باسن است زیرا می‌تواند ناحیه خاصی را هدف قرار دهد و چربی‌های ناخواسته را از بین ببرد و بدن شما را برای دستیابی به فرم بدنی مشخص‌تر بدون نیاز به انتقال چربی هدف قرار دهد.

ویزر لیپو برای ران

ویزر لیپو در ایجاد خطوط گرد در نواحی داخلی و خارجی ران بسیار موثر است. کاهش چربی های سرسخت در ران ها می تواند مشکل باشد و اغلب افراد در یافتن لباس مناسب با مشکل مواجه خواهند شد. از بین بردن چربی های این ناحیه سرسخت فوراً به قسمت بالایی پاهای شما ظاهری باریک‌تر و مشخص‌تر می‌دهد و بسیاری از بیماران متوجه می‌شوند که سایز لباسشان نیز کاهش یافته است.

ویزر لیپو برای زانو و مچ پا

چربی های سرسخت جمع شده در نواحی اطراف زانو یا مچ پا می‌تواند برای افراد بسیار آزاردهنده باشد، به‌ویژه اگر بقیه قسمت‌های بدن شما آنقدر چربی نداشته باشد.

دکتر ارژنگ قهرمانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی دانشگاه تهران (TUMS)
رتبه اول N.B.E* جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی، شهریور 98
جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی، شهریور 93
پزشکی عمومی دانشگاه مشهد، فروردین 87

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *