لوگو دکتر ارژنگ قهرمانی
دکتر ارژنگ قهرمانی » پیکرتراشی بدن » بهترین جراح لیپوساکشن در تهران کیست؟
۹ دقیقه
بهترین جراح لیپوساکشن در تهران کیست

بهترین جراح لیپوساکشن در تهران کیست؟

آنچه می خوانید...

افراد با انجام لیپوساکشن می توانند به نتایج فوق العاده ای دست یابند. این روش درمانی رایج می تواند رسوبات چربی سخت را حذف کند و خطوط بدن را شکل دهد. همچنین ویزر می تواند نتیجه اندام ورزشی ایجاد کند و عضلات را مشخص کند. انتخاب بهترین جراح لیپوساکشن در تهران که به خوبی آموزش دیده، ماهر و با اخلاق باشد نیاز به توجه دقیق دارد.

شهرت یک جراح به دلیل نتایج خوب لیپوساکشن، بیماران راضی و استانداردهای اخلاقی بسیار مهم است. هر جراح زیبایی در انجام لیپوساکشن به خوبی آموزش دیده و با تجربه نیست. بهترین جراح لیپوساکشن در تهران لیفت صورت یا بهترین جراح سینه ممکن است مهارت های محدودی به عنوان جراح لیپوساکشن داشته باشد. از دیگران در مورد شهرت بهترین جراح لیپوساکشن در تهران بپرسید. از پزشکان، بیماران سابق و دوستانی که ممکن است از شهرت بهترین جراح لیپوساکشن در تهران اطلاع داشته باشند، بپرسید.

بهترین جراح لیپو
بهترین جراح لیپو

اکثر جراحان در حال حاضر تشخیص داده اند که محدودیتی برای حداکثر مقدار لیپوساکشن وجود دارد که بیمار می تواند با خیال راحت در یک روز آن را تحمل کند، با این حال در مورد اینکه چه چیزی به معنای “مقدار بیش از حد لیپوساکشن” است، اختلاف نظر وجود دارد. لیپوساکشن سرپایی بیش از 5 لیتر آسپیره (چربی و مایع) را در یک مطب در یک روز ممنوع می‌باشد. بسیاری از جراحان بر این باورند که حداکثر حجم ایمن آسپیره کمتر از 4 لیتر است. اکثر جراحانی که ایمنی را بالاتر از همه ملاحظات دیگر قرار می دهند موافق هستند که برداشتن بیش از 4 یا 5 لیتر چربی و مایعات توسط لیپوساکشن بسیار خطرناک است. هنگام انتخاب جراح لیپوساکشن، توصیه می شود که فلسفه جراح در مورد ایمنی را در نظر بگیرید.

برای اطمینان از دریافت نتایج دلخواه و داشتن تجربه مثبت در کلینیک، مهم است که بهترین جراح لیپوساکشن را با دقت انتخاب کنید. ممکن است این یک کار دلهره آور به نظر برسد، اما ما نکاتی برای انتخاب جراح داریم تا کار شما را کمی آسان تر کند:

بهترین جراح لیپوساکشن در تهران را چگونه پیدا کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم، انتخاب بهترین جراح لیپوساکشن در تهران برای درمان تصمیمی است که نیاز به توجه دقیق دارد. در اینجا برخی از توصیه های ما در مورد آنچه که باید به دنبال آن باشید آورده شده است:

بهترین جراح لیپوساکشن در تهران توسط بیماران خود با رتبه‌بندی استثنایی مورد بررسی مثبت قرار می‌گیرد. بنابراین مهم است که بررسی ها و رتبه بندی های لیپوساکشن را در وب سایت یا Google Reviews بررسی کنید.

مطمئن شوید که به عکس های نمونه کار قبل و بعد از عمل جراحی لیپوساکشن جراحان نگاه کنید تا ببینید آیا از نوع نتایجی که جراح می تواند به دست آورد راضی هستید یا خیر.

اول ایمنی! رویکرد جراح لیپوساکشن را در رابطه با ایمنی در نظر بگیرید. باید محدودیتی در میزان لیپوساکشن انجام شده در یک روز وجود داشته باشد.

دریابید که آیا طیف گسترده ای از درمان های لیپوساکشن برای اشکال مختلف حذف چربی و کانتورینگ بدن وجود دارد یا خیر، بنابراین می توانید مطمئن باشید که نیازهای شما برآورده می شود و مناسب ترین روش درمانی لیپوساکشن به شما توصیه می شود. همه انواع لیپوساکشن کم تهاجمی مانند لیپو ویزر به نتایج مشخصی که شما به دنبال آن هستید و در بازه زمانی مشخصی دست پیدا می کنند.

تجربه انجام جراحی لیپوساکشن جراح را بررسی کنید، به عنوان مثال. تعداد سالهای انجام لیپوساکشن. همچنین، اگر یک روشی از لیپوساکشن را در نظر دارید که انجام دهید، مطمئن شوید که جراح در آن تکنیک بسیار با تجربه است.

تیم لیپوساکشن دکتر ارژنگ قهرمانی به ایمنی و مراقبت از بیمار اختصاص دارد. بخشی از ماموریت ما محافظت از بیمارانمان است و ما همیشه بالاترین استانداردهای اخلاقی را در مورد روش های خود دنبال می کنیم.

با توجه به درمان‌های لیپوساکشن در دسترس، ویزر لیپو بهترین و کم تهاجمی ترین روش لیپوساکشن معرفی شده است. دکتر ارژنگ قهرمانی با سابقه چندین ساله در انجام جراحی ویزر لیپو یکی از بهترین جراحان انجام لیپوساکشن با دستگاه ویزر می‌باشد.

چگونه جراح پلاستیک را برای لیپوساکشن انتخاب کنم؟

لیپوساکشن انتخاب های زیادی را شامل می شود. اولین و مهم‌ترین مورد، انتخاب یک جراح پلاستیک مجرب است که می‌توانید به آن اعتماد کنید.

بهترین جراح لیپوساکشن باید دارای ویژگی های زیر باشد

تجربهدکتر ارژنگ قهرمانی با توجه به سابقه چندین ساله ای که دارد، باعث شده است که او بهترین دکتر برای انجام لیپوساکشن باشد. او داشتن تعداد بالا نمونه کار ویزر لیپو تجربه بسیار زیادی در این روش لیپوساکشن به دست آورده است.
تخصصبا توجه به بهترین کارهای این پزشک لیپوساکشن، بیماران بیشتر تحت تاثیر تغییرات کلی بدن هستند که حاصل رویکرد کانتورینگ بدن 360 درجه او است.
این به این معنی است که بدن شما در تمام اطراف از جمله جلو، پشت و پهلوها کانتور شده است. لیپو 360 تضمین می کند که هیچ نقطه چربی برای کانتور باقی نمی ماند.
آیا جراح به خوبی آموزش دیده است؟آیا جراح در پیشگیری و مراقبت از فوریت های جراحی به خوبی آموزش دیده است؟ آموزش پیشگیری از عوارض لیپوساکشن ممکن است مهمتر از تجربه در مراقبت از عوارض لیپوساکشن باشد. اگر بخواهید بین دو جراح لیپوساکشن با صلاحیت یکسان یکی را انتخاب کنید، آیا جراحی را ترجیح می‌دهید که هرگز نیازی به مراقبت اورژانسی لیپوساکشن نداشته باشد، یا جراحی را ترجیح می‌دهید که مجبور به مراقبت از بسیاری از موارد اضطراری لیپوساکشن باشد؟

از چه چیزی باید اجتناب کرد

از قرار دادن خود در معرض خطرات مرتبط با حجم زیاد لیپوساکشن یا تعداد بیش از حد نواحی بدن که با لیپوساکشن در همان روز درمان شده اند، خودداری کنید. از انجام لیپوساکشن در همان روزی که سایر روش های جراحی غیرمرتبط مانند لیفت صورت یا جراحی سینه انجام می شود، خودداری کنید. انجام لیپوساکشن همزمان با عمل جراحی زنان مانند هیسترکتومی، بستن لوله ها یا تعلیق مثانه بسیار خطرناک است. تقریباً تمام مرگ و میرهای مرتبط با لیپوساکشن زمانی اتفاق می‌افتد که مقدار زیادی از لیپوساکشن در نواحی مختلف بدن انجام شده باشد، یا زمانی که سایر روش‌های جراحی غیرمرتبط در همان روز انجام شده‌اند.

امن ترین انتخاب

مطمئن ترین انتخاب این است که جراحی را انتخاب کنید که مایل باشد: 1) مقدار لیپوساکشن انجام شده در یک روز را به کمتر از 4 لیتر آسپیره (چربی و مایع) محدود کند، 2) از انجام لیپوساکشن بیش از حد نواحی بدن خودداری کند. یک روز، 3) روزهای جراحی را با فاصله حداقل یک ماه در صورت نیاز به بیش از یک روز لیپوساکشن، برنامه ریزی کنید، 4) از انجام هرگونه عمل جراحی نامرتبط در همان روز لیپوساکشن خودداری کنید.

ایمنی لیپوساکشن بهبود یافته است

جراحان همه تخصص ها از اشتباهات گذشته درس گرفته اند. امروزه لیپوساکشن مدرن بسیار بهبود یافته است. با این وجود، بیماران باید بدانند که جراحان مختلف در یک تخصص ممکن است از تکنیک های متفاوتی استفاده کنند. در واقع، برخی از جراحان به روز نبوده اند و همچنان از تکنیک های قدیمی استفاده می کنند. برای یک بیمار آینده نگر مهم است که بداند کدام روش های جراحی ایمن و قدیمی هستند. به عنوان مثال، باید بدانید که اکثر جراحان لیپوساکشن تکنیک لیپوساکشن اولتراسونیک را رد کرده اند و FDA نیز اجازه فروش دستگاه های لیپوساکشن اولتراسونیک را در ایالات متحده نمی دهد.

جراحان متکبر خطرناک هستند

هر تخصص دارای مزایا و محدودیت های منحصر به فردی در آموزش لیپوساکشن اعضای آن است. طبیعی است که یک متخصص معتقد باشد که تخصص خودش بهترین است. با این حال، یک جراح زمانی خطرناک می شود که شروع به باور به خطاناپذیری تخصص خود کند. جراحان مغرور به احتمال زیاد روش های لیپوساکشن تهاجمی تر و خطرناک تری را انجام می دهند. در نتیجه بیماران آنها در معرض خطرات بیشتر و عوارض جدی جراحی قرار دارند. مراقب هر متخصصی باشید که خود را به عنوان داشتن بهترین آموزش برای انجام لیپوساکشن تبلیغ می کند. مهمترین دغدغه بیمار باید انتخاب جراح لیپوساکشن باشد که دغدغه اصلی او ایمنی باشد. از جراحان با اعتماد به نفس بیش از حد که معتقدند آموزش آنها به آنها اجازه می دهد تا روش های لیپوساکشن بیش از حد بزرگ را انجام دهند، خودداری کنید.

در نهایت، دکتر ارژنگ قهرمانی به عنوان بهترین پزشک لیپوساکشن، از یک تکنیک تخصصی لیپوساکشن با استفاده از انرژی اولتراسوند استفاده می کند که به او اجازه می دهد مانند یک مجسمه ساز شما را پیکر تراشی کند.

می توانید با مشاهده اینستاگرام دکتر ارژنگ قهرمانی از تخصص دکتر قهرمانی و اینکه چرا ایشان را بهترین دکتر ویزر لیپو می دانند، آگاه شوید. شما همچنین تحت تاثیر صدها بررسی مثبت آنلاین قرار خواهید گرفت که نتایج مشاهده شده قبل و بعد را ثابت می کند.

دکتر ارژنگ قهرمانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی دانشگاه تهران (TUMS)
رتبه اول N.B.E* جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی، شهریور 98
جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی، شهریور 93
پزشکی عمومی دانشگاه مشهد، فروردین 87

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *